Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pirat-rekordzista

Łomżyńska policja po pościgu zatrzymała pirata drogowego. Policjanci zwrócili na niego uwagę kiedy przejechał koło fotoradaru ustawionego w Jakaci Dwornej. Kierowca motocykla jechał tak szybko, że urządzenie nie pokazało jego prędkości. Prędkośc maksymalna jaką fotoradar może wykryć to 250 km/h. Niewykluczone, że motocklista jechał szybciej. Policjanci przekazali informację o piracie kolejnym patrolom. Kierowca nie zatrzymał się jednak na wezwanie patrolu w Śniadowie, później w Ratowie Piotrowie i Konarzycach. W tej miejcowości zawrócił w kierunku Szczepankowa. I dopiero na tej drodze policjantom udało się zatrzymać motocyklistę.


  Podczas kontroli okazał się, że zatrzymany mężczyzna miał zabrane wcześniej prawo jazdy i nie miał obowiązkowego ubezpieczenia motocykla. Jego sprawa zostanie skierowana do sądu grodzkiego. Dzisiejsze szaleństwo może go kosztować nawet 5 tysięcy złotych. Policjanci przypominają wszystkim kierowcom, że w związku z rozpoczynającym się długim weekendem na podlaskich drogach jest zwiększona liczba patroli i w wielu miejscach przeprowadzane są kaskadowe pomiary prędkości.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę