Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ze złotem z „czwartków”

Złoty medal w skoku w dal wśród jedenastolatków zdobył Grzegorz Staniszewski z Łomży. To jedyny łomżyński medalista finału 12. Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych. Impreza z udziałem ponad 3000 uczniów z 61 miast odbyła się we wtorek na stadionie warszawskiej AWF.

Grzegorz Staniszewski w warszawskich finałach czwartków skoczył na odległość 4 metrów i 67 centymetrów.

W klasyfikacji punktowej miast Łomża z 30 punktami została sklasyfikowana na 15. pozycji ex aequo z Wrocławiem. Rywalizację miast wygrał Poznań zdobywając 153 punkty przed Kielcami i Szczecinem – oba miasta po 71 punktów.

W dwunastej edycji (od września 2005 roku) imprezy wystartowało ponad 125 tys. młodych sportowców. W 63 miastach przeprowadzone zostały finały miejskie, a najlepsi zawodnicy z każdego z nich zjechali do stolicy na finał ogólnopolski.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę