Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kierowco wymień stare prawo jazdy!

W ostatnich dniach coraz więcej osób przychodzi w tej sprawie do wydziałów komunikacji Urzędów Miejskich w całym kraju. Podobnie jest w Łomży. Codziennie przychodzi tu około 100-kierowców, którzy z wymianą dokumentów czekali dosłownie na ostatnią chwilę. Spóźnialscy sami są sobie winni. Na wymianę starych praw jazdy było aż 6 lat. Czas kończy się 30 czerwca – mówi naczelnik Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Łomży Wiesław Doda.


Ci, którzy złożą wnioski o nowy dokument w najbliższych dniach na nowe prawo jazdy będą musieli czekać około 3 tygodnie. To oznacza odebranie dokumentu już po 30-stym czerwca – uświadamia Wiesław Doda:

Kierowcom przypominamy, że po 30 czerwca mandat karny za legitymowanie się starym prawem jazdy może wynieść nawet 1000 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę