Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.06.2006

Uprzejmie informuję, że Państwowa Inspekcja Pracy ogłosiła XIII edycję konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Konkurs jest dwuetapowy. Kandydatów do I etapu konkursu mogą zgłaszać do Okręgowych Inspektoratów Pracy organizacje pracodawców, związki zawodowe lub inne organizacje społeczne, społeczni inspektorzy pracy, inspektorzy bhp oraz inspektorzy pracy. Laureaci I miejsca w każdej z kategorii zakładów otrzymują nagrody honorowe Okręgowego Inspektora Pracy oraz zostaną wytypowani do etapu centralnego (II etap).

W biurze Izby dostępny regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz oświadczenie pracodawcy o niekaralności (dostępne także na stronach internetowych pod adresami: www.pip.gov.pl oraz www.bialystok.oip.pl)

Wypełnione karty zgłoszenia należy przekazać do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku, ul. Fabryczna 2 w terminie do 15 lipca br.

Dodatkowych informacji udziela Kazimierz Koper, tel. 085 678-57-07.

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę