Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Caritas: Zebrano 1,5 tony żywności

1,5 tony żywności zebrała Caritas Diecezji Łomżyńskiej w ramach wakacyjnej zbiórki żywności. 10 czerwca w większych sklepach w Łomży stali wolontariusze, którzy do specjalnie oznakowanych koszy zbierali produkty żywnościowe.


Klienci wrzucali głównie makaron, cukier, mąkę, olej i dżem. Jak mówi Łukasz Sidorowicz z Caritas Diecezji Łomżyńskiej, 1,5 tony żywności – to dobry wynik, podobny do wyniku ubiegłorocznej akcji. Zebrana przez wolontariuszy żywność trafi do dzieci, które pojadą na wypoczynek organizowany przez Caritas. W tym roku dzieci spędzą wakacje w miejscowości Kulka na Mazurach.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę