Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Dwudziestu paru wystawców i niewiele więcej zwiedzających...

Tak najkrócej można podsumować Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006. Dwudniowa impreza gospodarcza, która miała jednoczyć gospodarczo oba miasta, na długo zanim się zaczęła została skazana na niepowodzenie... Z jej organizacji wycofała się Łomżyńska Izba Przemysłowo - Handlowa... Mimo wszystko prezentacje się odbyły bo organizację od biznesmenów przejął prezydent.

Prezentacje Gospodarcze Łomża – Ostrołęka odbywały się po raz drugi. O ile przed rokiem do Ostrołęki pojechało zaprezentować się sześciu wystawców z Łomży, to do Łomży z samej Ostrołęki przyjechał tylko jeden - Zakłady Mięsne PEKPOL i piekarnia KURPIOWSKA z Łysych.
Także łomżyńscy biznesmeni do imprezy podeszli z pewną doza nieśmiałości... Wystawiło się zaledwie kilkunastu przedsiębiorców – w tym dwa banki, trzech ubezpieczycieli, dwie szkoły wyższe i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży.
Równie niewielkim zainteresowaniem Prezentacje cieszyły się wśród mieszkańców. W hali przy SP nr 9 w Łomży, gdzie imprezą się odbywała, tłumów nie było... Niektórzy z wystawców gadżety przygotowane do rozdawania zwiedzającym pod dwóch dniach imprezy zabierali z powrotem do swoich firm.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę