Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomża łączy się ze Stuttgartem

150 ruchów i wspólnot z czterech kosciołów chrześciajńskich spotyka się dzisiaj w Stuttgarcie. Spotkanie odbędzie się pod hasłem “Jedność w różnorodności”. Podczas dyskusji uczestnicy będą poszukiwać sposobów budowania nowej Europy, która spełni swoje powołanie do życia w pokoju i jedności między narodami.


Edward Zieliński z ruchu Focolari twierdzi, że takie spotkania są bardzo potrzebne w nowej rzeczywistości.
W spotkaniu uczestniczyć będzie ponad 10 tysiecy osób zgromadzonych w pałacu sportu w Stuttgarcie, oraz za pośrednictwem łączy satelitarnych wiele innych osób zebranych na równocześnie trwających spotkaniach w ponad 140 miastach Europy w tym w Łomży.
Dodajmy, że w naszym mieście transmisję satelitarną z tego niezwykłego spotkania wszyscy chetni mogą obejrzeć w auli Liceum Katolickiego przy ul. Sadowej od godziny 9.30 do 18. Dodatkową atrakcją spotkania “Razem dla Europy” będą wystepy artystyczne, które wyrażać będą piękno i bogactwo poszczególnych narodów europejskich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę