Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sprawdzają swój angielski

Ponad 200 osób – uczniów szkół gimnazjalnych i liceów z Łomży, Piątnicy, Kolna oraz Zambrowa odważyło się sprawdzić swój angielski. Po raz drugi konkurs Check Your English zorganizowała Ogólnopolska Szkoła Językowa British School wspólnie z łomżyńskim Miejskim Domem Kultury – Domem Środowisk Twórczych. W czwartek i piątek odbył się pierwszy etap konkursu.


Konkurs ma sprawdzić znajomość języka angielskiego wśród młodych mieszkańców regionu. Na pierwszym etapie uczestnicy musieli rozwiązać specjalny test gramatyczno-lekskalny o podwyższonym poziomie trudności czyli przekraczający program nauczania gimnazjum oraz liceum. Ci którzy poradzili sobie z nim najlepiej trafią do finałów, które zostaną rozegrane za dwa tygodnie.
Uczestników konkursu Check your english do udziału zachęcała nie tylko chęć sprawdzenia swojego angielskiego, ale także cenne nagrody. Dla najlepszych będą monitory LCD 15’, semestr nauki w British School, słowniki i podręczniki do nauki języka angielskiego.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę