Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

„Powroty do przeszłości”

Pokazy walk rycerskich i rzemiosła średniowiecznego czekają na mieszkańców Łomży i okolic. Muzeum Północno-Mazowieckie już po raz 2 organizuje imprezę pod nazwą „Powroty do przeszłości”.

Na miłośników średniowiecznej tradycji czekają też pokazy ówczesnego rzemiosła. Będą więc prezetacje garncarstwo czy kowalstwa, ale nie tylko.Tegorocznej imprezie przyświeca hasło „W osadzie i na placu boju".

Impreza „Powroty do przeszłości” odbędzie się w najbliższą niedzielę przy siedzibie muzeum przy ul. Dwornej 22 w Łomży. Pokazy średniowiecznej kultury i obyczajów można będzie oglądać od godz. 10 do 17.
210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę