Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 07.06.2006

W imieniu Podlaskiego Forum Gospodarczego uprzejmie zapraszam na spotkanie z przedstawicielami Krajowego Rejestru Długów, którzy zaprezentują możliwości współpracy w zakresie windykacji należności finansowych od niesolidnych dłużników.

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie także informacja o możliwości udziału przedsiębiorców w tworzeniu na Podlasiu Klastrów w branży mleczarskiej, maszynowej, drzewnej i spożywczej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 13.06.2006 (wtorek) o godzinie 18:00 w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu w Białymstoku, ul. Dojlidy Fabryczne 23 (Pałac Hasbacha).

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają uczestników na bankiet.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmuje biuro ŁIP-H.


Zapraszamy!
 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę