Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Taksówką - drożej

Są już pierwsze efekty paliwowego zamieszania. Korporacje taksówkowe w Łomży podniosą ceny swoich usług. 3 na 4-y działające w mieście firmy taksówkowe porozumiały się co do podwyżki. A wzrosnąć ma tylko opłata początkowa. Za tzw. trzaśnięce drzwiami klienta ma płacić 4 złote 50 groszy – czyli o złotówkę więcej niz obecnie. Opłata za każdy przejechany kilometr ma pozostać bez zmian. Podwyżkę usług wymusza wciąż rosnąca cena paliw – mówił w Temacie Dnia Edward Plona właściciel jednej z korporacji taksówkowych w Łomży.

Po łomżyńskich ulicach jeździ około 180 taksówek. Każdy kierowca – aby zarobić na życie – musi pracować co najmniej 12 godzin dziennie. Przez ten czas zarobi około 100 złotych. Tylko 1,5 tej kwoty trafia do jego porfela. Pracujemy na granicy opłacalności – mówią taksówkarze.
"To śmiertelny nowotwór dla naszych portfeli! Ceny benzyny i oleju napędowego od kilku tygodni ostro idą w górę. Jeśli tak dalej pójdzie, to wkrótce podrożeje niemal wszystko!" - podał dzisiaj "Fakt". W Łomży na razie mają podrożeć usługi taksówkowe. Na razie, ale co będzie, jeżeli benzyna jeszcze podrożeje – a to jest niemal pewne.
Jeszcze na początku stycznia litr benzyny bezołowiowej kosztował ok. 3 złotych 40 groszy, teraz cena litra oscyluje w okolicach 4 złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę