Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
tekst reklamowy

Podręczniki w czerwcu i lipcu 10% taniej

Księgarnia A&J<br />
Łomża, ul. Piękna 1 <br />
(przy rondzie)
Księgarnia A&J
Łomża, ul. Piękna 1
(przy rondzie)
Księgarnia A&J oferuje Państwu największy wybór podręczników w najkorzystniejszych cenach. Posiadamy w ofercie bogaty wybór materiałów do nauki języków obcych, tak renomowanych Wydawnictw jak: Oxford University Press, Longman, Macmillan, Express Publishing, Hueber, Langenscheidt, LektorKlett i innych. Dysponujemy również ofertą polskich Wydawnictw edukacyjnych jak Nowa Era, WSiP, GWO, M.Rożak i in.
W czerwcu i lipcu oferujemy Państwu atrakcyjny 10% - owy rabat na wszystkie podręczniki. Kupując u nas i kupując teraz, zaoszczędzicie Państwo znaczne kwoty i odciążycie domowe budżety przy koniecznych zakupach we wrześniu.
 
Nasz adres:
Księgarnia A&J
Łomża, ul. Piękna 1 (przy rondzie)
tel. (86) 216-67-05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę