Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejna pomoc finansowa dla powiatu łomżyńskiego.

           Dzięki pomocy Wójta Gminy Wizna  Jana Olszewskiego zadeklarowanej na spotkaniu z mieszkańcami Bożejewa w dniu 16.05.2006r.  utwardzenie drogi przez Bożejewo ma duże szanse realizacji.

           Wójt zgodnie z obietnicą przeznaczył 100 tys. zł niezbędnych do zakupu kruszywa frakcjonowanego, emulsji asfaltowej oraz kruszywa naturalnego w ramach pomocy finansowej dla powiatu łomżyńskiego na budowę odcinka 1964B Bożejewo Stare- Bożejewo Nowe o długości 1200m.

          Powiat zobowiązał się do realizacji w/w inwestycji na swojej drodze.

Dzięki tym pieniądzom powstanie ponad kilometrowy odcinek przez wieś .Jednocześnie obecny na spotkaniu Wicestarosta zadeklarował ,że powiat łomżyński wykona dodatkowo podobny odcinek ze środków własnych .Mamy szczerą nadzieję ,że tak będzie.

           Stosowne porozumienie zostało podpisane przez Wójta Jana Olszewskiego, który w roku bieżącym finansując zakup materiałów ma 3 odcinki dróg powiatowych, tj.:

-       odcinek przez wieś Janczewo;

-       odcinek Nieławice- Kokoszki;

-       Bożejewo Stare- Bożejewo Nowe.

 

Po zakończeniu procedury związanej z przekwalifikowaniem odcinka drogi Srebrowo Rutki, również ta inwestycja zostanie sfinansowana przez Urząd Gminy w Wiźnie.

Jacek Piorunek


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę