Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

SKRA Wizna w lidze okręgowej!!!

Ogromny sukces odnieśli piłkarze SKRY Wizna awansując do Ligi Okręgowej. W sezonie 2005/2006 drużyna rozegrała 24 meczy z czego 18 wygrała 2 zremisowała i tylko 4 przegrała, zajmując 1 miejsce w klasie A.

Podlaska Liga Okręgowa to wielkie wyzwanie dla drużyny z Wizny tym bardziej, że SKRA będzie tam jedyną drużyną wywodzącą się z terenów wiejskich co wiąże się oczywiście z możliwościami finansowymi klubu.

         Redakcja Wiadomości Gminnych oraz Wójt Gminy Wizna Jan Olszewski składają drużynie, trenerowi oraz działaczom Klubu na czele z Prezesem Mirosławem Szymanowskim szczere gratulacje z odniesionego sukcesu i życzą powodzenia w rozgrywkach Ligi Okręgowej a przede wszystkim szybkich rozgrywek na murawie już nowego boiska.

           Przypomnijmy, że sponsorem głównym SKRY Wizna jest Urząd Gminy Wizna przeznaczając na ten cel 40 tys. zł w ramach stosownego grantu.

  Jacek Piorunek 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę