Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Turniej Bilardowy Domów Dziecka w Łomży

Bracia Adrian i Karol Bąkowscy - wychowankowie Zespołu Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Łomży zostali zwycięzcami w swoich kategoriach wiekowych w turnieju bilardowym Domów Dziecka, który został zorganizowany w Łomży. Ich placówka zdobyła też pierwsze miejsce drużynowo przed Domem Dziecka z Zambrowa i Domem Dziecka nr 1 w Białymstoku. W grupie młodszej drugie miejsce przypadło Kamilowi Żukowskiemu z Łomży, trzecie- Mirosławowi Kowalczukowi z Zambrowa. W grupie starszej na drugiej pozycji uplasował się Cezary Misiukiewicz z Zambrowa przed Łukaszem Żukowskim z Łomży.

Drużyny odebrały puchary, zawodnicy medale, dyplomy i maskotki. Bilardowy Turniej Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych odbywał się po raz pierwszy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę