Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wycieli... bo były chore(?)

Główne zdjęcie
fot. piątek 2 czerwca 2006, godz. 10.30

Sześć okazałych jarząbów rosnących przed łomżyńskim ratuszem ścięto w piątek na polecenie prezydneta Łomży. Ratusz tłumaczy, że powodem decyzji był zły stan ich zdrowia i zagrożenie dla bezpieczeństwa przechodniów jakie te drzewa stwarzały.

fot. czwartek 1 czerwca 2006, godz. 21.30
fot. czwartek 1 czerwca 2006, godz. 21.30
fot. piątek 2 czerwca 2006, godz. 10.30
fot. piątek 2 czerwca 2006, godz. 10.30
- Ich pnie porastały owocniki grzybów, co wskazywało na stan prowadzący do ich obumarcia – tłumaczy Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - Drzewa wycięto po prawomocnej decyzji prezydenta – podkreśla.

Drzewa wycięto z samego rana. Jak przekonuje ratusz wycięto je teraz bo przed ratuszem wymieniany jest chodnik.

Biuro prasowe prezydenta zapewnia, że w miejsce wyciętych drzew, w niedługim czasie, zostaną wysadzone nowe gatunki, które nie będą stanowiły zagrożenia bezpieczeństwa przechodniów jak to miało miejsce w przypadku dotychczasowych, obumierających jarzębin. Nowo zasadzone drzewa będą otoczone atrakcyjnymi i odpowiednio stylizowanymi metalowymi kratownicami, umożliwiającymi ich właściwy rozwój.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę