Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Biuro prasowe miasta informuje... ;)

Główne zdjęcie
Jarosław Koszewski

Na Starym Rynku w Łomży, naprzeciwko Ratusza, stanęły trzy ośmiometrowe aluminiowe maszty na flagi w kolorze srebrnym. Zawisły na nich flagi Polski, Łomży i Unii Europejskiej wciągnięte na wierzchołek za pomocą linki umieszczonej wewnątrz masztu. Każdy z masztów waży po 15 kilogramów, średnica u dołu wynosi 114 mm, u góry 76 mm. Do podłoża zostały one przymocowane za pomocą zawiasu montażowego.

Bezczelni złodzieje grasują w obrębie Starego Miasta w Łomży. Świeżo wyremontowane przez władze miasta Łomży kamienice, za ciężkie miliony, w ramach programu rewitalizacji, są dewastowane i rozkradane. Wyjątkową bezczelnością wykazał się w ostatnich dniach złodziej, który zdemontował i poniósł w nieznane drzwi aluminiowe do klatki wejściowej w budynku Krótka 4, zwanym „kamienicą na stopce”.

Mamy nadzieję, że miejscowe organy ścigania są na tropie złoczyńcy. Zastanawiającym jest fakt, że mieszkańcy świeżo wyremontowanego budynku przy ogromnym nakładzie sił i środków, nic nie widzieli i nic nie słyszeli. Lokatorzy Starego Miasta – więcej czujności i dbałości o nasze wspólne, publiczne i miejskie dobro!
Administratorzy strony internetowej miasta (www.lomza.pl) wzywają i proszą powyższego obywatela do zwrotu własności miasta i powtórnego zamontowania wzmiankowanych drzwi w budynku przy ul. Krótkiej 4.


Jarosław Koszewski i Łukasz Czech
Biuro Prasowe UM Łomża


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę