Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jak Zajkowski ze Sroczyńskim o ŁKS-ie rozmawiali...

Główne zdjęcie
Maciej Zajkowski (po lewej)
Marcin Sroczyński (po prawej)

Problemy łomżyńskiego ŁKS-u - omawiali łomżyńscy radni. Klub ma dług. Wchodzi do II ligi. Wegług radnych klub ma pretensje, że miasto mu nie pomaga. Władze miasta mówią, że zarząd klubu nie wywiązuje się z zobowiązań.

Rano o szansach i problemach ŁKS-u z zastępcą prezydenta Łomży Marcinem Sroczyńskim i wiceprezesem ŁKS-u  Maciejem Zajkowskim rano na antenie Radia Białystok rozmawiał Adam Dąbrowski. Posłuchaj tej rozmowy
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę