Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.powiatlomzynski.pl

Modernizacja biebrzańskiego ciągu drogowego

Powiat Łomżyński w roku bieżącym planuje modernizację kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 1966B na odcinku Szostaki – Mocarze o długości 2,2 km biegnącego w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie gminy Jedwabne. Środki finansowe na przebudowę tego odcinka Powiat Łomżyński pozyskał z rezerwy celowej budżetu Państwa w wysokości 700 tys. zł. Partycypację w kosztach zadeklarowała także gmina Jedwabne w kwocie 120 tys. zł.

Od chwili powstania powiatu łomżyńskiego tj. od roku 1999 nadbiebrzański ciąg drogowy został zmodernizowany na odcinku o długości ok. 12 km.

Na realizację tego niezwykle istotnego ze względów turystycznych odcinka dotychczas wydatkowano kwotę 2 mln 648 tys.zł. Środki finansowe na przebudowę tej drogi Powiat Łomżyński pozyskał m.in. ze środków Banku Światowego w ramach realizacji Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich, z rezerwy celowej budżetu Państwa oraz z gmin Wizna i Jedwabne.

Do całkowitego zakończenia modernizacji przedmiotowej drogi powiatowej pozostanie odcinek o długości 2,3 km, który planowany jest do realizacji w latach następnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę