Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Tylko dla pań...

Najdorodniejsze, soczyste wiśnie, kuszący zapach, nutka goryczy oraz głęboka barwa dojrzałego owocu - to nie nowe czekoladki, ale piwo wprost z Łomży. Łomżyński browar podbija coraz to nowe ...rynki. Tym razem wśród nowych produktów znajduje się piwo dla kobiet.

Cherri – tak nazywa się nowe ciemne piwo o smaku wiśniowym. Nowy produkt ma mniej procentów - 4% obj i sprzedawane jest w mniejszych o pojemności 0,33l butelce i puszce. Pracownicy działu marketingu Browaru podkreślają, że to dlatego, iż jego odbiorca mają być  kobiety...

Piwo wiśniowe to nie jedyna nowość, jaką przygotowali łomżyńscy piwowarzy na lato. W maju po raz pierwszy magazyny łomżyńskiego browaru opuściły Korona Książęca i Łomża Mocne w małej puszcze.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę