Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar masarni w Stawiskach

Przez całą noc strażacy walczyli z pożarem masarni w Stawiskach. Ogień zauważono około po 22.00, a dogaszenie trwało do 6.00. Strażacy nie podają nawet choćby szacunkowych strat. Mówią, że są trudne do oszacowania, ale na pewno bardzo duże. Póki co nie znane są także przyczyny pożaru. Ich ustaleniem zajmie się policja i prokuratura.

W akcji gaszenia pożaru brało udział kilkudziesięciu strażaków zawodowych i ochotników z Kolna i Stawisk. Ogień trawił przede wszystkim styropianowe ocieplenie w ścianach zewnętrznych budynków i był trudny do opanowania. Temperatura powietrza wewnątrz płonących hal musiała być bardzo wysoka – świadczą o tym choćby stopione metalowe bramy zakładu.
Nie wiadomo czy uszkodzone zostały maszyny stojące wewnątrz hal.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę