Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

W Łomży mogą potanieć opłaty za energię.

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki wydał postanowienie o wznowieniu postępowania administracyjnego w sprawie zatwierdzenia taryfy ciepła dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Zdaniem prezesa należy wyjaśnić wszystkie rozbieżności i nieprawidłowości wykryte przez prokuraturę okregową w Łomży w trakcie postępowania w sprawie zarządu MPEC-u. Uprzywilejowana pozycja spółki doprowadziła , zdaniem prokuratora, do ponoszenia przez odbiorców ciepła nieuzasadnionych kosztów.

W trakcie dochodzenia prokuratura postawiła tez zarzuty zatwierdzającym taryfy pracownikom Urzędu Regulacji Energetyki w Lublinie, co doprowadziło do zmiany kierownictwa tej firmy. Obecnie, jak poinformował prowadzący dochodzenie, prokurator Wiesław Szloński, odsunięci od obowiazków pracownicy z Lublina z własnej woli składaja wyjasnienia pomagające w dalszym dochodzeniu. Pełna wspólpracę z prokuratura zadeklarował tez nowy dyrektor Wschodniego Oddziału Urzedu- Paweł Bogusławski.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę