Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Najpopularniejsze „drugie”

Główne zdjęcie
II Liceum Ogólnokształcące

Drugie Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej jest najchętniej wybieraną szkołą przez absolwentów łomżyńskich gimnazjów. O przyjęcie do szkoły ubiega się 357 kandydat, a miejsc jest tylko 180. Na drugim miejscy pod względem popularności jest III LO, a „pierwszy” ogólniak jest dopiero trzeci.

W piątek 26 maja mija termin wybierania przez uczniów ostatnich klas  gimnazjów wymarzonych szkół do dalszej nauki. Deklaracje o wyborze szkoły można składać do 15.00. W Łomży wszystko  obywa się przy pomocy specjalnego internetowego systemu obsługi rekrutacji. Dzięki niemu od razu widać, która szkoła jest popularniejsza, a gdzie są jeszcze wolne miejsca...

Okazuje się, że na kilkanaście godzin przed upływem terminu składania deklaracji najwięcej młodych łomżan chce się dostać do II LO im. Marii Konopnickiej przy pl. Kościuszki. Szkoła ma już 357 kandydatów podczas gdy miejsc jest tylko 180. Kolejną pod względem popularności szkołą jest III LO przy ul. Senatorskiej gdzie deklaracje złożyło 223 gimnazjalistów przy czym warto podkreślić, że w tej szkole miejsc jest aż 240.  na trzecim miejscu w tej klasyfikacji plasuje się I LO przy ul. Bernatowicza gdzie jest 216 kandydat, ale miejsc jest tu tylko 192.

Ogromną popularnością wśród gimnazjalistów cieszy się także klasa o profilu policyjnym w IV Liceum Ogólnokształcące działającym w ramach Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 przy ul. Zielonej. Na 32 miejsca w tej klasie chętnych jest aż 88 uczniów gimnazjów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę