Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

II Otwarty Konkurs Języka angielskiego CHECK YOUR ENGLISH

W dniach 8-22 czerwca odbędzie się druga edycja Konkursu Językowego CHECK YOUR ENGLISH. Konkurs przeznaczony jest dla gimnazjalistów i licealistów. CHECK YOUR ENGLISH organizowany jest przez Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych oraz Ogólnopolską Szkołę Językową British School.

Uczniowie prócz sprawdzenia swojej wiedzy mają szansę zdobyć cenne nagrody m. in. monitory LCD, odtwarzacze mp3, kursy językowe w British School, słowniki, podręczniki od nauki języka angielskiego oraz wiele innych. Nagrodami dla nauczycieli, którzy zgłoszą swoich uczniów do Konkursu będą kupony na zakup książek w Księgarni Językowej A&J o wartości 300zł i 200zł.

I etap odbędzie się w dniach 8-9 czerwca o godz. 17:00.
Będzie to test gramatyczno - leksykalny. Od uczestników Konkursu wymagane będą umiejętności i wiedza przekraczające podstawy programowe dla danej grupy wiekowej.

II etap to ustna prezentacja na wcześniej przygotowany temat.
Zgłoszenia do konkursu w MDK - DŚT, biurze British School oraz u nauczycieli języka angielskiego.
Podanie wyników oraz oficjalne rozdanie nagród odbędzie się w MDK-DŚT 22 czerwca około godziny 19:00 po zakończeniu II etapu.

Więcej informacji na www.britishschool.4lomza.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę