Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Nasi w „Złotej Setce”, ale nie na jej początku

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL na trzecim miejscu, MLEKOVITA Wysokie Mazowieckie na czwartym, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy na 17., a pierwsza łomżyńska firma - Grupa Kapitałowa PEPEES S.A. znalazła się dopiero na 23 pozycji Złotej Setki 2005. Ranking najlepszych i największych firm z województwa podlaskiego opracował dziennik Kurier Poranny.

W sumie w tegorocznym rankingu Złota Setka znalazło się siedem firm z Łomży. Poza PEPEES-em (23. miejsce) są tu także Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. (28. pozycja), Browar Łomża Sp. z o.o. (36.), TMT Sp.z o.o. (76.), Fargotex Sp. z o.o. (80.), NEGRESKO Hurtownia Lodów, Mrożonek i Artykułów Spożywczych Sp. z o.o. (84) i PH KONRAD (88.)

Pozycję lidera rankingu utrzymał British American Tobacco SA z Augustowa.

Firmy ze Złotej Setki w ubiegłym roku zainwestowały blisko 202 mln zł, a więc o 31 proc. więcej niż w 2004. Niestety inwestycje nie idą w parze z równie wysokim wzrostem zatrudnienia - pracę w 2005 r. znalazło w nich 1 158 osób, co oznacza wzrost o 3,8 proc., a to niewiele.

Wyniki Złotej Setki 2005


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę