Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bez Izby da radę(?)

W ubiegłym tygodniu Łomżyńska Izba Przemysłowo-Handlowa zrezygnowała z organizacji „Prezentacji Gospodarczych Łomża - Ostrołęka 2006”. Wycofanie się głównego organizatora imprezy i największej w mieście organizacji biznesowej nie oznacza, jednak że impreza się nie odbędzie. Za przygotowanie targów wziął się ratusz i wszystko wskazuje, że dojdą one do skutku. Przypomnijmy ŁIP-H wycofała się, na miesiąc przed terminem targów bo nie było wystarczającej liczby chętnych do prezentowania się w Łomży.

„Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006” zgodnie z zamierzeniem organizatorów (pierwszych i drugich) mają na celu zaprezentowanie oferty małych i średnich przedsiębiorstw, w tym firm handlowych, usługowych, produkcyjnych na rynku regionalnym. Izbie udało się przekonać do udziału w targach kilkanaście firm z Łomży i jedną z Ostrołęki. W ocenie zarządu Izby to za mało aby imprezę organizować... stąd decyzja o wycofaniu się tej organizacji z imprezy.

Prezydent Łomży postanowił jednak, że targi będą... O ponad połowę zmniejszył cenę za powierzchnię wystawową i chętni się znaleźli...

Targi mają odbyć się w sobotę i niedzielę 10 i 11 czerwca w hali przy S.P nr 9 przy ul. Księżnej Anny 18. Oficjalnym współorganizatorem targów jest Prezydent Miasta Ostrołęka, Ostrołęckie Forum Gospodarcze oraz Starostwo Powiatowe w Łomży.

więcej o Targach na stronie www.lomza.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę