Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanie we władzach PO

Maciej Borysewicz szef łomżyńskiej PO został wiceprzewodniczącym wojewódzkich struktur partii. Wczoraj na pierwszym posiedzeniu zebrała się Rada Regionalna Platformy Obywatelskiej, która dokonała wyboru członków zarządu regionalnego. Wojewódzkim strukturom partii przewodzi poseł Robert Tyszkiewicz, pierwszym zastępca jest europosłanka prof. Barbara Kudrycka, drugim wiceprzewodniczącym został Maciej Borysewicz z Łomży, a trzecim Leszek Cieślik burmistrz Augustowa.

Wiceprzewodniczący Borysewicz w zarządzie partii ma być odpowiedzialny za kontakty z młodzieżą. W zarządzie regionalnym partii poza Maciejem Borysewiczem znalazł się także Sławomir Zgrzywa, a we władzach krajowych kolejny łomżanin Grzegorz Chodnikiewicz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę