Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 lipca 2020 napisz DONOS@

Ratusz także nie będzie pracował

Najbliższy piątek będzie dniem wolnym od pracy m.in.: w szkołach, w administracji rządowej, u marszałka i starosty... pracować miał za to łomżyński ratusz. Jak informuje dziś (wtorek) biuro prasowe ratusza w Łomży najbliższy piątek jest dniem wolnym od pracy.

W czwartek 25 mają do Polski z pierwsza wizytą duszpasterską przybywa Ojciec Świety Benedykt XVI.  W ciągu czterodniowej pielgrzymki papież Benedykt XVI odwiedzi Warszawę, Sanktuarium na Jasnej Górze, Kraków, Oświęcim, Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską.

W ubiegłym tygodniu premier Kazimierz Marcinkiewicz wydał decyzję o ustaleniu 26 maja dniem wolnym od pracy w ministerstwach oraz innych urzędach administracji rządowej. Premier zwrócił się do ministrów, kierowników urzędów centralnych, wojewódzkich i innych organów administracji rządowej i samorządowej oraz do pracodawców o umożliwienie wszystkim pracownikom wykorzystania 26 maja jako dnia wolnego od pracy.  W odpowiedzi na apel premiera już w czwartek starosta łomżyński ustalił, że wszyscy pracownicy starostwa w piątek 26 maja mają wolne. Wojciech Kubrak poprosił także o zarządzenie wolnego we wszystkich jednostkach podległych staroście czyli m.in.: Urzędzie Pracy, ROK-u i Zarządzie Dróg Powiatowych.

W piątek wolne nauczycielom dał nowy minister edukacji Roman Giertych. Zgodnie z jego zarządzeniem szkołą ma jednak obowiązek zorganizować zajęć wychowawczo-opiekuńczych dla uczniów, którym rodzice (prawni opiekunowie) nie mogą zapewnić opieki w tym dniu.

W poniedziałek do grona osób, którzy zwalniają pracowników z obowiązku pracy dołączył także marszałek Województwa Podlaskiego Janusz Krzyżewski.

W poniedziałek (22 maja) biuro prasowe ratusza zapewniało, ze najbliższy piątek jest normalnym dniem pracy. We wtorek jednak się zmieniło. Także prezydent Łomży postanowił dać urzędnikom wolne... 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę