Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ratusz także nie będzie pracował

Najbliższy piątek będzie dniem wolnym od pracy m.in.: w szkołach, w administracji rządowej, u marszałka i starosty... pracować miał za to łomżyński ratusz. Jak informuje dziś (wtorek) biuro prasowe ratusza w Łomży najbliższy piątek jest dniem wolnym od pracy.

W czwartek 25 mają do Polski z pierwsza wizytą duszpasterską przybywa Ojciec Świety Benedykt XVI.  W ciągu czterodniowej pielgrzymki papież Benedykt XVI odwiedzi Warszawę, Sanktuarium na Jasnej Górze, Kraków, Oświęcim, Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską.

W ubiegłym tygodniu premier Kazimierz Marcinkiewicz wydał decyzję o ustaleniu 26 maja dniem wolnym od pracy w ministerstwach oraz innych urzędach administracji rządowej. Premier zwrócił się do ministrów, kierowników urzędów centralnych, wojewódzkich i innych organów administracji rządowej i samorządowej oraz do pracodawców o umożliwienie wszystkim pracownikom wykorzystania 26 maja jako dnia wolnego od pracy.  W odpowiedzi na apel premiera już w czwartek starosta łomżyński ustalił, że wszyscy pracownicy starostwa w piątek 26 maja mają wolne. Wojciech Kubrak poprosił także o zarządzenie wolnego we wszystkich jednostkach podległych staroście czyli m.in.: Urzędzie Pracy, ROK-u i Zarządzie Dróg Powiatowych.

W piątek wolne nauczycielom dał nowy minister edukacji Roman Giertych. Zgodnie z jego zarządzeniem szkołą ma jednak obowiązek zorganizować zajęć wychowawczo-opiekuńczych dla uczniów, którym rodzice (prawni opiekunowie) nie mogą zapewnić opieki w tym dniu.

W poniedziałek do grona osób, którzy zwalniają pracowników z obowiązku pracy dołączył także marszałek Województwa Podlaskiego Janusz Krzyżewski.

W poniedziałek (22 maja) biuro prasowe ratusza zapewniało, ze najbliższy piątek jest normalnym dniem pracy. We wtorek jednak się zmieniło. Także prezydent Łomży postanowił dać urzędnikom wolne...


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę