Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Tak się bawi, tak się bawi... Sejmowa Komisja Kultury Fizycznej i Sportu

Libacja posłów z Komisji Kultury Fizycznej i Sportu podczas ich wizyty w województwie podlaskim omal nie zakończyła się tragedią – pisze w poniedziałkowym numerze Fakt. Gdyby nie reporterzy gazety, spity przez wybrańców narodu protokolant po prostu by się utopił. Przypomnijmy wizytę w Podlaskiem posłowie zaczęli od zwiedzania łomżyńskiego stadionu...

Jak pisze dziennik Fakt Komisja kierowana przez posła Samoobrony Janusza Wójcika uwielbia wyjazdowe posiedzenia - z dala od Wiejskiej trzeba kilka godzin pogadać, a potem jest czas na balangi. Zimą bawili się w Szczyrku, teraz zawitali na Podlasie - pisze dziennik.

Środa, godz. 23, luksusowy hotel Warszawianka w Augustowie. Przy stoliku w barze siedzi kilku posłów z Wójcikiem na czele. Popijają zmrożoną wódkę, piwo i wino. Jest z nimi protokolant z Kancelarii Sejmu Igor Bieliński. Bawi się z posłami jak równy z równym, ale coś go od nich odróżnia: słaba głowa! Rychło się o tym przekonuje, gdyż wstaje i wychodzi na zewnątrz. Jednak już po kilku krokach pada na twarz przed wyjściem z baru i zasypia. W tym czasie Wójcik dalej bawi się z twardogłowymi kompanami - podkreśla gazeta.

Godz. 1. Bieliński budzi się. Chce wstać, ale wypite z posłami morze alkoholu ciągnie go ku ziemi. Pada. Wstaje z mozołem, robi kilka kroków... i znowu leży. Po godzinnej walce z grawitacją dociera do schodów prowadzących do jeziora. Nagle stacza się ze skarpy i ląduje nad samym brzegiem. W pijanym widzie zrywa się i próbuje wejść do wody. W tym momencie do akcji wkraczają reporterzy „Faktu”. Łapią go w ostatniej chwili. „Gdyby nie my protokolant by utonął” - podkreśla gazeta.

„To posłowie... mnie upili... To oni...” - powtarza bez przerwy. "Dawno nie pływałem..." - bełkocze Bieliński, gdy gazety reporterzy niosą go w kierunku hotelu.

Jest grubo po 2 w nocy. Reporterzy doprowadzają protokolanta do drzwi baru. W przejściu mija się z Wójcikiem, który mocno chwieje się na nogach. Na pośle jednak nie robi najmniejszego wrażenia stan pracownika jego komisji - czytamy w „Fakcie”.

zobacz: Najazd posłów na stadion

 

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę