Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijani na drogach

Ostrzeżenia policyjne, częste kontrole, a nawet zaostrzanie kar póki co nie pomagają w walce z pijanymi kierowcami. W dalszym po drogach regionu jeździ ich bardzo wielu. Tylko przez ostatnie trzy dnia na drogach województwa podlaskiego zatrzymano 62 nietrzeźwych kierowców.

Najwięcej było ich w niedzielę. Przez całą dobę zatrzymano 25 kierowców, którzy jechali na dwóch gazach. Jak podkreśla podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku na szczęcie tym razem pijani kierowcy nie spowodowali żadnego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.
W policyjnych statystykach w sposób szczególny zapisał się jeden z mieszkańców Suwałk. 35-latek kierował swoim samochodem mają 3,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zdaniem policji aby doprowadzić się do takiego stanu potrzebował co najmniej dwóch trzech dni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę