Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radionadzieja.pl

Są jeszcze zproszenia na spotkanie z Benedyktem XVI

400-sta zaproszeń na Mszą Św w Krakowie z udziałem papieża Benedykta XVI czeka jeszcze na pątników z diecezji łomżyńskiej. Jednocześnie kuria diecezjalna informuje, że rozdane zostały wszystkie karty wstępu na uroczystość w Warszawie


W rozpoczynające się w czwartek pielgrzymce Ojca Św Benedykta XVI do polski weźmie udział ok 6 tysięcy wiernych z Diecezji Łomżyńskiej. Pula zaproszeń w znakomitej większości została już rozdysponowana za pośrednictwem parafii. Od kilku tygodnie nie ma już kart wstępu na miejsce celebry w Warszawie. Na placu Piłsudskiego w piątkowej Mszy św weźmie udział 100 tysięcy wiernych. Ponad  dziesięć razy tyle osób spodziewanych jest dzień później na krakowskich błoniach. To właśnie tam są jeszcze zaproszenia dla mieszkańców diecezji łomżyńskiej powiedzial  ks Jacek Czaplicki.

Informacje o zaproszeniach można uzyskać w Kurii Biskupiej w Łomży, ul. Sadowa 3, tel: 0-86/ 473 46 11

Wiecej o wizycie papieskiej w Polsce na stronie http://www.b16.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę