Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Z Big Brothera do Europarlamentu

Kierowca raidowy z Olsztyna, dwóch chłopaków z Big Brothera i fan muzyki Country – to między innymi kandydaci z północno-wschodniej Polski do Parlamentu Europejskiego. Krzysztof Hołowczyc startuje z listy Platformy Obywatelskiej, bigbraderowiec Sebastan Florek z Sojuszu Lewicy demokratycznej, a jego telewizyjny kolega Klaudiusz Sewkowicz z Krajowej Partii Emerytów i Rencistów. Z telewizji znamy także kandydata Inicjatywy dla Polski Korneliusza Pacudę – który w Mrągowie organizuje Pikniki Country.

W sumie z list 16 komitetów ma wystartować 131 kandydatów. W tej grupie jest także dziewięciu mieszkańców Łomży: Jan Jarta, Waldemar Pędziński, Wojciech Dzierzgowski, Marek Przeździecki, Jacek Piorunek, Janusz Nowakowski, Tomasz Gałązka, Wojciech Babiński i Zenon Zawadzki.
Dodajmy, że w okręgu wyborczym obejmującym dwa województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie będzie wybranych najprawdopodobniej trzech posłów europejskich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę