Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 18.05.2006

Z przykrością zawiadamiamy, że Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa zrezygnowała z udziału w organizacji w dniach 10 – 11 czerwiec 2006r., w Hali Sportowo – Widowiskowej przy S.P. Nr 9 w Łomży, targów pn. „Prezentacje Gospodarcze Łomża – Ostrołęka 2006”.

Przyczyną odstąpienia od imprezy jest zbyt mała ilość chętnych podmiotów gospodarczych i związane z tym wysokie koszty organizacyjne.

Jednakże informujemy, że targi odbędą się!
Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim, z Panią Mariolą Jabłonowską, tel. 086 215-67-97 lub e-mailem m.jablonowska@um.lomza.pl

Zapraszamy!


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura
Edyta Gawrych


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę