Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radio.bialystok.pl

Prawie 5 milionów złotych otrzymało dodatkowo województwo podlaskie na świadczenia zdrowotne

Pieniądze te trafią na sprzęt ortopedyczny, profilaktykę i rehabilitację leczniczą - mówi rzecznik Podlaskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Jan Mirucki. Najwięcej - ponad 2 miliony 800 tysięcy złotych przeznaczonych będzie na programy profilaktyczne. Na rehabilitację trafi półtora miliona, a na zaopatrzenie ortopedyczne 660 tysięcy złotych.

Jan Mirucki dodaje, że dodatkowe pieniądze pozwolą na skrócenie kolejek, które są w zaopatrzeniu ortopedycznym na aparaty słuchowe. Kolejki są też na rehabilitacji.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę