Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Najazd posłów na stadion

- Będziemy wspierać działania mające na celu przekazanie środków na modernizację łomżyńskiego stadionu – zapewniał Janusz Wójcik przewodniczący sejmowej Komisja Kultury Fizycznej i Sportu. Komisja przed południem zjawiła się na łomżyńskim stadionie przy ul. Zjazd by na własne oczy zobaczyć jak on wygląda. - Ten obiekt jest w bardzo złym stanie, żeby nie powiedzieć dosadniej – mówił poseł Wójcik.

Komisja wyjechała z Warszawy na dwa dni by w terenie rozpatrzeć informacje o stanie bazy sportowej w Polsce Wschodniej na przykładzie województwa podlaskiego i perspektywy jej rozwoju. Wizyta w Łomży była pierwszym punktem wyjazdowego posiedzenia.

Jak podkreślał przewodniczący komisji poseł Janusz Wójcik (wybrany na posła w województwie podlaskim) ściągając tu pozostałych członków komisji chciał pokazać jak bardzo zaniedbana jest ta część Polski jeśli chodzi i infrastrukturę sportową. Łomża i łomżyński stadion są ku temu dobrym przykładem – mówił poseł, który jednocześnie dodawał, że stadion trzeba szybko przebudować, bo on nawet do trzecioligowych rozgrywek się nie nadaje, i na pewno żadna komisja nie dopuści go do użytkowania w II lidze.

Poseł Wójcik podkreśla, że co prawda sejmowa komisja mocy sprawczych nie ma, ale może stosować pozytywny lobbing by pieniądze w rezerwach województwa czy ministerstwa sportu się znalazły. Dodawał, że on może zagwarantować wszystkim mieszkańcom Łomży, że będzie za tym lobbował.

Wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński podkreśla, że gdy znajdą się dodatkowe pieniądze w każdej chwili miasto jest w stanie ogłosić przetarg na kolejne etapy modernizacji stadionu. Dodawał, że za trzy tygodnie będzie rozstrzygnięcie przetargu na I etap i jeśli nie będzie żadnych niespodzianek chwilę później remont sie rozpocznie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę