Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczna kąpiel

Dwie osoby utonęły w miniony weekend w okolicach Łomży. W niedzielę rano mieszkaniec jednej z wsi w gminie Stawiski odnalazł pływające w stawie zwłoki mężczyzny. Gdy wyciągnął go na brzeg okazało się, że jest to jego 54-letni sąsiad. Kolejna tragedia rozegrał się kilka godzin później w Rybakach nad Narwią. Po „zakrapianym” obiedzie na oczach przyjaciół utopił się 59-letni mieszkaniec Warszawy.

Jak relacjonuje policja kilkuosobowa grupa odpoczywała na działce w Rybakach nad Narwia. Popołudniowy obiad był „zakrapiany” alkoholem. W pewnym momencie 59-letni mieszkaniec Warszawy wszedł do rzeki oświadczając, że chce się wykąpać. Po kilku minutach pływania w zimnej wodzie, na oczach przyjaciół zniknął pod powierzchnią. Na miejsce zostali wezwani ratownicy. Poszukiwania trwały do późnych godzin popołudniowych, jednak mężczyzny nie odnaleziono. Jak ustalono był on najprawdopodobniej pod wypływem alkoholu.
Policjanci ostrzegają. W ubiegłym roku od maja do końca wakacji tylko w województwie podlaskim utonęły 23 osoby. Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na „dzikich plażach” i niestrzeżonych kąpieliskach, tam gdzie nie ma ratowników. Kolejna przyczyną wodnych tragedii jest alkohol.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę