Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Większe przychody i zysk

Ponad 39,5 mln zł takie były przychody łomżyńskiego Pepeesu w pierwszym kwartale 2006 roku. W porównaniu z rokiem ubiegłym wzrosły one o ponad 5,5 mln zł – wynika z opublikowanego raportu kwartalnego spółki.

Znacznie w porównaniu z pierwszym kwartałem roku ubiegłego wzrósł zysk spółki. Przez pierwsze 3 miejsce tego roku Pepees zarobił niemal 1,5 mln zł wobec niespełna 800 tysięcy przed rokiem.
Dane te dotyczą całej grupy Pepees, którą tworzą poza łomżyńskim zakładem także Browar Łomża i Zakłady Przemysłu Ziemiaczanego Lublin.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę