Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Anna Radwan i "Zakochany Anioł" w Łomży

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Alternatywnego Klubu Filmowego działającego przy II LO w Łomży. Spotkanie odbędzie się 15 maja (poniedziałek) o godz. 17.00. w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Tym razem będziemy oglądać film pt. Zakochany Anioł. Spotkanie poprowadzi Robert Łobko SSP. W programie będzie wprowadzenie do filmu, projekcja, dyskusja oraz spotkanie z Gościem specjalnym. Gościem specjalnym naszego spotkania będzie odtwórca jednej z głównych ról Anna Radwan. Wstęp na projekcję filmu i spotkanie z Gościem jest wolny.

Zabawny i ciepły Anioł Giordano, znany widzom z filmu „Anioł w Krakowie” (Krzysztof Globisz), właśnie rozpoczął życie na poważnie w Polsce: po śmierci swej przyjaciółki Hanki żyje sobie w Krakowie jak u Pana Boga za piecem. Słowem – żyć nie umierać. Jednak Niebo, ze względu m.in. na swój ograniczony budżet, musi zerwać kontakt z Aniołem. Ale najistotniejsze okazuje się nie to, co Giordano traci, ale co zyskuje. To dzięki przyjacielowi, Giordano zakocha się teraz w pięknej pani psycholog Romie (Anna Radwan), która ma pomóc mu wyjść z dołka. A czyż jest lepszy sposób, niż zakochać się i zacząć dbać o siebie? Lecz choć Giordano studiuje książki o miłości, to trudno mu zdobyć serce dziewczyny – na szczęście raz jeszcze pomoże mu Niebo. I żyli długo i szczęśliwie! … i co jeszcze?!?

Sam się przekonaj i zobacz!

Ten film ma w sobie pozytywne przesłanie. Powiedziałabym nawet bezwstydnie pozytywne. Żyjąc w dość brutalnej i niepewnej rzeczywistości, tęsknimy do tego, co dobre i piękne. "Zakochany anioł" jest właśnie takim miłym, chwilami nawet sentymentalnym obrazkiem. Bez specjalnego zadęcia. I bardzo to sympatyczne, kiedy ludzie, spotykając mnie na ulicy, mówią, że po wyjściu z kina jeszcze przez kilka godzin są uśmiechnięci i żyje im się lżej. Jeśli tak jest naprawdę, to dobrze, że takie filmy powstają.

Anna Radwan - Gancarczyk
CHCESZ ZADAĆ PYTANIE ANI RADWAN? WYŚLIJ

A PODCZAS SPOTKANIA ZADAMY JE NASZEMU SPECJALNEMU GOŚCIOWI – ANI RADWAN!BRACIA MNIEJSI KAPUCYNI SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ !!!!

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę