Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radionadzieja.pl

Najlepsze targi w Szepietowie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zwyciężył w rankingu czasopisma „Zagroda”, zyskując miano TARGOWEGO LIDERA-2005. Nagrodę przyznano za ubiegłoroczne dni z doradztwem rolniczym.

O tak wysokiej pozycji organizowanych w Szepietowie Dni oraz towarzyszących imprez, zdecydowali uczestnicy krajowych wystaw i pokazów, przedstawiciele instytutów i firm, którzy odpowiedzieli na ankietę Magazynu Ogólnopolskiego „Zagroda”. Wszyscy akcentowali profesjonalizm organizowanych w szepietowskim ośrodku targów, dzięki czemu imprezy wyróżniają się imponującą frekwencją rolników, rekordową ilością wykładów, wyjątkową oprawą i wspaniałą atmosferą.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę