Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby - przypomnienie z dnia 10.05.2006

Przypominam, że podczas Dni Otwartych Łomży w dniach 10-11.06.2006r. Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa planuje zorganizowanie „Prezentacji Gospodarczych Łomża- Ostrołęka 2006”, które odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży.
„Prezentacje Gospodarcze Łomża- Ostrołęka 2006” związane są z jubileuszem 15-lecia istnienia Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej i mają na celu zaprezentowanie oferty lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw na rynku regionalnym, krajowym oraz europejskim.

Drodzy Państwo, istnieje jeszcze możliwość wystawiania się podczas „Prezentacji Gospodarczych Łomża- Ostrołęka 2006”. W związku z powyższym proszę zgłaszać chęć uczestnictwa Państwa przedsiębiorstw w wyżej wymienionym przedsięwzięciu.

Uwaga! Dziś ostatni dzień zgłoszeń!
Prosimy o kontakt z biurem Izby drogą telefoniczną pod numerem 0 86 216 33 55, bądź też drogą mailową na adres biuro@iph.lomza.pl .

Serdecznie zapraszamy!


Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski
prezes@iph.lomza.pl
mobile 698 666 600


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę