Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dłuższa rekrutacja

O dwa tygodnie został wydłużony termin składania dokumentów do gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, szkół średnich i policealnych. Specjalne zarządzenie przesuwające wyznaczony pierwotnie na najbliższy piątek ostateczny termin składania dokumentów do szkół wydał podlaski kurator oświaty. Zgodnie z nim uczniowie na wybranie szkoły do której chcą uczęszczać i złożenie w niej dokumentów mają czas do 26 maja do godz. 15.00. Pozostałe terminy rekrutacji nie ulegają zmianie.

Jak dowiedziała się Gazeta Wyborcza powodem wydłużenia terminu na składanie dokumentów są gimnazjaliści którzy zamierzają składać podania do szkół zawodowych. Muszą mieć oni zaświadczenie z ośrodka medycyny pracy, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania w przyszłości zawodu, do którego chcą się przyuczać. Większość zwlekała z tym do ostatniej chwili i teraz w poradni medycyny pracy są kolejki, w których młodzież musi stać po kilka godzin. Wydłużenie terminu rekrutacji ma ten tłok rozładować.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę