Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tym razem Miastkowo

Szkoła podstawowa w Miastkowie gościła w swoich murach policjantów, którzy przeprowadzili pogadankę połączoną z pokazem multimedialnym dla dzieci klas I-VI oraz przedszkolaków.

W prelekcjach zorganizowanych przez dyrekcję szkoły, Sekcję Ruchu Drogowego oraz dzielnicowych z komisariatu w Śniadowie wzięło udział ponad 300 dzieci ze szkoły w Miastkowie. Policjanci mówili o zagrożeniach zarówno w drodze do szkoły/ domu jak i o sezonowych, związanych z rozpoczętymi pracami polowymi. Uczulali na obowiązek jazdy w fotelikach ochronnych lub innych urządzeniach zabezpieczających, noszenie elementów odblaskowych. Sprawdzali też znajomość przepisów drogowych. Wszystkie dzieci, począwszy od przedszkolaków na uczniach klas starszych skończywszy, wykazały się dobrą znajomością podstawowych zasad bezpieczeństwa. Gratulujemy!
Foto: Dzieci ze szkoły w Miastkowie chętnie uczestniczyły w spotkaniu z policjantami
Foto: Pokaz multimedialny stanowił ciekawy dodatek do prelekcji na temat bezpieczeństwa
Foto: Przedszkolaki też uczą się zasad bezpieczeństwa

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę