Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W Agencji dłużej

Codziennie o kilka godzin dłużej – od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 22.00, a w sobotę od 8.00 do 16.00 - będą czynne powiatowe biura Podlaskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ku końcowi zbliża się termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie w rolnictwie i tradycyjnie czym bliżej końca tym kolejki w biurach ARiMR są dłuższe. Rolnicy jeśli chcą dostać całą dopłatę wnioski musza złożyć do 15 maja. Później za każdy dzień zwłoki ich dopłata będzie pomniejszana o 1proc.

W tym roku po raz pierwszy rolnicy przed złożeniem wniosków z Agencji mieli otrzymać tzw. załączniki graficzne, czyli mapki z zaznaczonymi uprawami. Niestety części z nich do tej pory mapek nie dostało. Jak podkreśla Grzegorz Jakuć dyrektor podlaskiego oddziału ARiMR-u rolnicy wnioski powinni złożyć nawet mimo braku tych załączników graficznych. Jak dodaje w takiej sytuacji załączniki te będzie można dostarczyć później bez żadnych konsekwencji finansowych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę