Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zmiany w podlaskiej PO

Robert Tyszkiewicz został nowym przewodniczącym podlaskiej Platformy Obywatelskiej. Dostał 153 głosy, a jego kontrkandydat - dotychczasowy przewodniczący - Józef Klim - 128. Wyboru dokonali delegaci podczas Zjazdu Regionu Podlaskiego PO, który dziś odbył się w Białymstoku. Najbliższe cele Roberta Tyszkiewicza jako przewodniczącego to wybory samorządowe. Zapowiedział walkę o większość w Radach Miejskich i stanowiska prezydentów największych miast regionu.


Zamierza też pomagać młodym ludziom z naszego regionu poprzez np. promocję wymiany międzynarodowej, współpracę z innymi regionami w Polsce, tak, aby młodym ludziom pokazać mozliwości rozwoju i szansę kariery zawodowej, układania sobie życia w Polsce, a także w województwie podlaskim. Kadencja przewodniczącego trwa od 2-ch do 3-ech lat. Najprawdopodobniej w ciągu dwóch tygodni poznamy czterech wiceprzewodniczących. Robert Tyszkiewicz na pewno zaproponuje profesor Barbarę Kudrycką i burmistrza Augustowa - Leszka Cieślika.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę