Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zagrali po raz 6...

W sumie szesnaście bramek strzelili najmłodsi piłkarze Łomży i okolic podczas VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Nr 12, który odbył się w dniu 6 maja b.r. na płycie boiska Jednostki Wojskowej w Łomży.

W tegorocznej edycji turnieju udział wzięły trzy drużyny. Oprócz podopiecznych Henryka Pestki (Orliki Łomża) w zawodach wystartowały zespoły: Rywal Piątnica oraz Drozdy Drozdowo. Na pierwszym miejscu, wygrywając wszystkie mecze uplasował się zespół ze Szkoły Podstawowej w Drozdowie – Drozdy Drozdowo. Drugie miejsce przypadło Orlikom z Łomży. Tabelę tegorocznych rozgrywek o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Nr 12 zamknęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Piątnicy. Podczas Turnieju wyłoniono również najlepszego strzelca zawodów – został nim najmłodszy zawodnik drozdowskiej drużyny, 9 letni Paweł Bronowicz, zdobywca 7 bramek. Najlepszym bramkarzem okazał się Łukasz Baranowski, także z drużyny Drozdy Drozdowo.
Nagrody ufundował Urząd Miejski w Łomży. Organizatorzy podziękowania kierują również do Dowództwa Jednostki Wojskowej w Łomży, za umożliwienie rozegrania Turnieju na tamtejszej płycie boiska.

Krzysztof Cieśliński
Foto:
Foto:
Foto: Rywal Piątnica
Foto: Orliki Łomża
Foto: Najlepszy strzelec<br />
Paweł Bronowicz
Foto: Najlepszy bramkarz<br />
Łukasz Baranowski
Foto: Drozdy Drozdowo

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę