Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowy areszt w Czerwonym Borze

Nowe miejsca czekają na więźniów w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. Zaczął tam funkcjonować areszt śledczy, powstał także nowy oddział dla więźniów skazanych za najcięższe przestępstwa - oddział zamknięty. Modernizacja budynków kosztowała ponad 3,5 mln zł - nowe oddziały dały także miejsce pracy ponad 40 osobom.


Przebudowa budynków na potrzeby nowego oddziału była konieczna, żeby spełnione były kryteria bezpieczeństwa na oddziale zamkniętym. Został wybudowany specjalnie zabezpieczony, siedmiometrowy mur, kraty o podwyższonej wytrzymałości, specjalne blendy na oknach, spacerniaki i miejsca do przyjmowania więźniów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę