Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radionadzieja.pl

Edward Michalkiewicz z Wilna zwycięzcą III konkursu recytatorskiego „Miejsce na wiersz”

Poetyckie zmagania miały miejsce w Łomży. W finałowym koncercie konkursu recytatorskiego wzięło udział ponad 30-stu wykonawców z kraju i z zagranicy. Oprócz łomżyńskich uczestników na imprezę przyjechała młodzież z kilku miast północno-wschodniej Polski a także z Litwy.

II miejsce zajęła Inesa Bogdan z Wilna. Przyznano też dwie trzecie nagrody. Zdobyli je Grzegorz Marciniak z Komorowa i Kamil Szabłowski z Łomży.
Konkurs „ Miejsce na wiersz” po raz trzeci zorganizowali Teatrzyk Żywego Słowa Logos, Klub Garnizonowy Łomża i łomżyński oddział Stowarzyszenia Wspólnota Polska.
Uczestnicy prezentowali po dwa utwory, najczęściej poetów ze swoich regionów ale nie tylko. Młodzi recytatorzy bardzo często prezentowali tym razem utwory Karola Wojtyły.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę