Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rządowa rezerwa na remont drogi Śniadowo - Ostrów Mazowiecka

Ministerstwo Transportu i Budownictwa wstępnie podzieliło 300 mln zł rezerwy subwencji ogólnej z przeznaczeniem na inwestycje drogowe. Na listach inwestycji, które ministerstwo chce wesprzeć znajdują się trzy z naszego regionu. Łączna kwota dotacji sięga niemal 5 mln zł, a 3 mln zł ma iść na przebudowę drogi Śniadowo - Ostrów Mazowiecka.

Remont drogi wojewódzkiej nr 677 to inwestycja na którą czekają kierowcy i drogowcy. Tegoroczna jej modernizacja ma być największą na przestrzeni ośmiu ostatnich lat. Zgodnie z szacunkami prace na niej w tym roku pochłonęłyby 6 mln złotych, a połowa tej kwoty ma pochodzić z ministerialnej dotacji.

Poza drogą Śniadowo – Ostrów Mazowiecka na listach ministerstwa znalazła się także modernizacja drogi powiatowej Wizna-Sambory-Burzyn-Pluty-Radziłów. Inwestycja drogowa na terenie powiatu łomżyńskiego ma kosztować 1 mln 630 tys zł, a ministerstwo proponuje dotację w wysokości 700 tys zł – czyli o 100 tys mniej niż wnioskował powiat.

Trzecią inwestycją, którą swoją dotacją chce wesprzeć rząd jest przebudowa drogi Wysokie Mazowieckie - Rosochate Kościelne - Czyżew Osada. Całość tej inwestycji oszacowano na 2,4 mln zł, a ministerstwo transportu deklaruje dotację 1,1 mln zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę