Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Gra i buczy.... czyli łomżyński Tuning Show

Mercedes A Classe z wbudowanym sprzętem multimedialnym wartym około 100 tys złotych, jest główną atrakcją dobywającego się w Łomży Tuning Show. To Mistrz Europy lat 2004-2005 w kategorii multimedia. Ma m.ni 5 monitorów, zmieniarkę płyt DVD, tuner TV, Play Station, procesor dźwięku i 4 wzmacniacze gwarantujące pełny dźwięk Dolby Digital.

Auto-Tuning to coraz bardziej rozpowszechniony system bajerowania samochodów. Także po ulicach Łomży jeździ już kilka dobrze wyposażonych samochodów – mówi Zenon Wiśniewski z firmy FOX Music & Tuning, która zorganizowała pokaz. Prezentowany w na łomżyński Tuning Show Mercedes jest jednym z najlepiej wyposażonych samochodów w Europie. - Cały sprzęt jaki został tu zamontowany jest wart co najmniej 100 tys zł. - mówi Wiśniewski. - To sprzęt najwyższej klasy firmy Clairon, który gwarantuje, że wydobywający się z tych głośników dźwięk będzie najwyższej jakości - dodaje.
Oszczędniej wyposażono stojące obok Audi B4. - Zamontowany w tym samochodzie sprzęt firmy Alpine wart jest około 40-50 tys zł mówi Michał Mirkowski. - Są tu dwa odtwarzacze DVD, procesor dźwięku, cztery subwoofery i tyle samo wzmacniaczy. Ten samochód zrobiliśmy tylko po to aby głośno grał. – przyznaje. Dodaje też, że „rozkręcony na maxa potrafiłby zagłuszyć nie jedną dyskotekę.”

Zarówno Mercedes jak i Audi to samochody demonstracyjne, ale na Tuning Show prezentowane są także samochody stuningowane przez łomżyńską firmę ZUH Fox Music&Tuning. Impreza odbyła się przy Restauracji Vip Rampa przy skrzyżowaniu Al. Legionów z Al. Piłsudskiego.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę