Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie remont

Do 20 września powinien zakończyć się pierwszy etap modernizacji łomżyńskiego stadionu. Ratusz właśnie ogłosił przetarg na realizacje tego zadania. Zgodnie z planem prace budowlane mają rozpocząć się wraz z początkiem lipca. Przez trzy letnie miesiące powstać ma m.in.: nowa płyta boiska i nowa trybuna od strony Narwi.

Pierwszy etap modernizacji stadionu miejskiego obejmuje:
 • wykonanie odwodnienia wraz z przepompownią boiska piłkarskiego,
 • budowę wodociągu oraz instalacji nawadniającej,
 • wykonanie płyty boiska głównego z nawierzchnią trawiastą z darni sportowej dwuletniej z rolki (w sumie 8011 m2)
 • wykonanie podbudowy pod 8 - torową bieżnię i pod obiekty lekkoatletyczne
 • wykonanie rozbiórki istniejącej trybuny bocznej i budowa nowej trybuny bocznej bez zadaszenia wraz z montażem siedzeń (1260 szt.)
 • demontaż istniejącego ogrodzenia wewnętrznego i budowa nowego ogrodzenia o wysokości 2m i dł. 355 mb na słupkach bez cokołu z elementów panelowych
 • przebudowa zasilania energetycznego obiektów stadionu
Ratusz chce aby wszelkie prace zostały wykonane latem - od 30 czerwca do 20 września. Termin składania ofert na wykonanie remontu stadionu upływa 13. czerwca o godzinie 10.00. Godzinę później nastąpi otwarcie ofert.

Dodajmy Łomża na pierwszy etap remontu stadionu ma 3 mln zł. Połowę tej kwoty pochodzi od władz województwa podlaskiego, a reszta z budżetu miasta. Koszt całego remont stadionu szacowany jest na ponad 21 mln zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę